Charita Zlín

ruka podaná v nesnázích

rodinám, seniorům, osobám v krizi

odborné sociální a dluhové poradenství

seniorům se sníženou soběstačností

centrum denních služeb

 

dospělým osobám

pastorační služba

Enkaustiku si uživatelé osahali. A to doslova

Enkaustiku si uživatelé osahali. A to doslova

Překvapení, radost, i dojetí. To vše díky tvořivému malování horkým voskem. Ukázalo se, že tato jednoduchá technika je skutečně, s trochou podpory, vhodná pro každého. "Já jsem šťastná. Opravdu. Neumím své pocity ani popsat. Obrázek daruji synovi, který žije v zahraničí a v příštím týdnu nás navštíví," netajila se dojetím paní Marie. "Vy ani nevíte, jakou jste mi udělali radost," dodala se slzami v očích. Další uživatel, kterého výtvarná tvorba provázela celým životem, si dovolil více kreativity a plánoval představenou techniku kombinovat s kresbou tuší.

Enkaustika - hravé, jednoduché tvoření, ke kterému nejsou nutné umělecké znalosti ani dovednosti. Je to znovuobjevená antická technika malování horkým voskem, kdy je tento nanášen enkaustickou žehličkou na papír. Tak je možné malovat menší i větší obrazy, vytvářet až magické abstrakce. 

Enkaustiku si uživatelé doslova osahaliEnkaustiku si uživatelé doslova osahaliEnkaustiku si uživatelé doslova osahaliEnkaustiku si uživatelé doslova osahaliEnkaustiku si uživatelé doslova osahaliEnkaustiku si uživatelé doslova osahali

Související galerie

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Základní údaje

Charita Zlín

Burešov 4886, 760 01 Zlín

 

pracovní dny: 07:30 - 15:30 hodin 

telefon: +420 577 224 050

e-mail: info@zlin.charita.cz

  

  • IČ 44117434
  • evidence MK dne 30.10.1996
  • pod číslem 8/1-02-728/1996
  • bank.spojení ČS, a.s., Zarámí 4463
  • číslo účtu: 1400878319/0800

Charita Zlín zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), je tedy jejich správcem. Charita Zlín nejmenuje pově-řence pro ochranu osobních údajů.

 
 
 
 

KSSZK