Charita Zlín

ruka podaná v nesnázích

rodinám, seniorům, osobám v krizi

odborné sociální a dluhové poradenství

seniorům se sníženou soběstačností

centrum denních služeb

 

dospělým osobám

pastorační služba

Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!

Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!

Domovinka seniorům aneb ´Není dobré, aby člověk byl sám´ - úspěšný projekt zlínské Charity, který Nadace ČEZ zařadila do EPP - pomáhej pohybem s mobilní aplikací Nadace ČEZ, byl díky méně i více zdatným sportovcům během pěti dnů naplněn. Za to patří všem velký dík. Zda přispěli i uživatelé služby, již není tajemstvím. 

... tak to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí! Vždyť to je energie, než vymícháte a vyválíte těsto na vdolečky! Uživatelé služby tedy body nepřispěli, ale užili si opět jedny z mnoha krásných společných chvil. 

... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!... to nám hlava nebere. Tolik aktivit a pečení v EPPce chybí!Děkujeme EPP - pomáhej pohybem s mobilní aplikací Nadace ČEZ

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Základní údaje

Charita Zlín

Burešov 4886, 760 01 Zlín

 

pracovní dny: 07:30 - 15:30 hodin 

telefon: +420 577 224 050

e-mail: info@zlin.charita.cz

  

  • IČ 44117434
  • evidence MK dne 30.10.1996
  • pod číslem 8/1-02-728/1996
  • bank.spojení ČS, a.s., Zarámí 4463
  • číslo účtu: 1400878319/0800

Charita Zlín zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), je tedy jejich správcem. Charita Zlín nejmenuje pově-řence pro ochranu osobních údajů.

 
 
 
 

KSSZK