Charita Zlín

ruka podaná v nesnázích

rodinám, seniorům, osobám v krizi

odborné sociální a dluhové poradenství

seniorům se sníženou soběstačností

centrum denních služeb

 

dospělým osobám

pastorační služba

Maminka Markétky je vděčná za klimatizaci. Dceři usnadnila v letních vedrech dýchání

Maminka Markétky je vděčná za klimatizaci. Dceři usnadnila v letních vedrech dýchání

Občanská poradna podává ruku v nesnázíchPomoc a podpora poskytovaná uživatelům sociálními pracovníky odborného poradenství, je širokospektrá. Není tedy pochyb o tom, že je těší, když při řešení nepříznivé situace najdou s uživatelem společně cestu, jak situaci řešit. Když dojdou k cíli, zažívají pak velkou radost. 

"Chci touto cestou poděkovat za pomoc," napsala paní Mirka. 

"S dcerou bydlím ve velmi teplém a slunném domku, s pokoji na jih a západ, kde se v letních měsících teplota v pokojích může vyšplhat až ke 30°C, což není možné ani v noci vyvětrat. Dcera, která má těžkou inoperabilní srdeční vadu, tyto tropické teploty zdravotně velmi špatně snáší, špatně dýchá, je unavená. V parných dnech pak jen leží, je napojena na kyslíkový koncentrátor, není jí dobře.

Instalace klimatizace pomohla situaci velmi radikálně vyřešit. Markétka letos i při horkách doma normálně fungovala. Její zdravotní stav byl stabilizovaný, nijak nebyl zátěží pro srdce. Ještě jednou velké díky za poskytnutou pomoc, Mirka a Markéta"

Poděkování paní Mirky sociálním pracovníkům Občanské poradny Charity Zlín

Během poskytování poradenství vyplynula potřeba zmírnění zdravotních problémů dcery Markéty. Jako dobrá volba se jevila instalace klimatizační jednotky. Ta byla spolufinancována z projektu Přímá pomoc sociálně potřebným na Zlínsku, realizovaného díky výnosu Tříkrálové sbírky 2018.

Tříkrálová sbírka 2019
Podpořte nás
 

Základní údaje

Charita Zlín

Burešov 4886, 760 01 Zlín

 

pracovní dny: 07:30 - 15:30 hodin 

telefon: +420 577 224 050

e-mail: info@zlin.charita.cz

  

  • IČ 44117434
  • evidence MK dne 30.10.1996
  • pod číslem 8/1-02-728/1996
  • bank.spojení ČS, a.s., Zarámí 4463
  • číslo účtu: 1400878319/0800

Charita Zlín zpracovává osobní údaje fyzických osob v souladu s obecným nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů (GDPR), je tedy jejich správcem. Charita Zlín nejmenuje pově-řence pro ochranu osobních údajů.

 
 
 
 

KSSZK